Пејачката Јелена Карлеуша со денови е во центарот на вниманието поради семејната драма низ која поминува.

Имено, Карлеуша го пријави сопругот Душко Тошиќ за насилство на Божиќ, по што на фудбалскиот менаџер му беше забрането да и се приближува на пејачката.

Оттогаш медиумите не престануваат да шпекулираат што се случува на релација Карлеуша-Тошиќ, а ЈК многумина ги заинтригира со нова порака на Инстаграм.

Јелена објави фотографија од спектакуларниот предновогодишен настап со цитат:

„Понекогаш во животот единственото место каде што сум била среќна е сцената“, напиша Карлеуша, предизвикувајќи лавина од коментари.