logo
logo
logo

Џенифер Лопез со еден фотка ги отфрли гласините за развод

Vecer | 17.06.2024

Џенифер Лопез со еден фотка ги отфрли гласините за развод

Во последните неколку денови светските медиуми шепкулираа со гласините за развод на  но, сега мегапопуларната Џеј Ло со емотивна објава на Инстаграм ги отфрли сите гласини за развод.

Имено, Џенифер му посвети специјална честитка на својот сопруг Бен Афлек за Денот на татковците.

- Нашиот херој - напиша таа покрај фотографијата што ја објави.

Афлек има три деца со поранешната сопруга колешката Џенифер Гарнер, Вајолет (18), Серафина (15) и Семјуел (12).

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата

logo

Vecer.mk е прв македонски информативен портал, основан во 2004 година.

2004-2024 © Вечер, сите права задржани

Сите содржини и објави на vecer.mk се авторско право на редакцијата. Делумно или целосно преземање не е дозволено.

Develop & Design MAKSMEDIA LTD Skopje Copyright © 2004-2024. Vecer.mk