– Мојот претседател е покул од твојот… Вива Зијадин Вива рокенролл… вака гласи твитот со видеото на кое лидерот на Алијансата на Албанците Зијадин Села музицира на гитара и го пее хитот на The Animals – House of the Rising Sun.