logo
logo
logo

Истражување: НАРОДОТ НЕ ИМ ВЕРУВА НА ИНСТИТУЦИИТЕ, ни 3 од 10 нема за владата, собранието, обвинителство, суд...

Vecer | 07.12.2023

Истражување:  НАРОДОТ НЕ ИМ ВЕРУВА НА ИНСТИТУЦИИТЕ, ни 3 од 10 нема за владата, собранието, обвинителство, суд...

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата

logo

Vecer.mk е прв македонски информативен портал, основан во 2004 година.

2004-2024 © Вечер, сите права задржани

Сите содржини и објави на vecer.mk се авторско право на редакцијата. Делумно или целосно преземање не е дозволено.

Develop & Design MEDIANET LTD Skopje Copyright © 2004-2024. Vecer.mk