logo
logo
logo

Водителка на Би-Би-Си покажа среден прст во емисија во живо

Vecer | 07.12.2023

Водителка на Би-Би-Си покажа среден прст во емисија во живо

Според Дејли Мејл, Маријам Мошири била разоткриена со подигнат среден прст веднаш по презентирањето на воведните наслови, откако очигледно не сфатила навреме дека започнал преносот во живо.

На снимката што го обиколи интернетот, се чини дека мошири веднаш сфатила што се случило, целосно го промени изразот на лицето и почна да чита вест за Борис Џонсон.

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата

logo

Vecer.mk е прв македонски информативен портал, основан во 2004 година.

2004-2024 © Вечер, сите права задржани

Сите содржини и објави на vecer.mk се авторско право на редакцијата. Делумно или целосно преземање не е дозволено.

Develop & Design MEDIANET LTD Skopje Copyright © 2004-2024. Vecer.mk