logo
logo
logo

Велат дека нема ПОНЕСМАСНА жена од неа додека гола и влакнеста шета во јавност: А мажите се ГРАБААТ за трошка нејзино внимание

Vecer | 23.09.2023

Велат дека нема ПОНЕСМАСНА жена од неа додека гола и влакнеста шета во јавност: А мажите се ГРАБААТ за трошка нејзино внимание

Ќерката на Мадона, Лурдес Леон порасна во вистинска убавица. Атрактивната црнка е во центарот на вниманието и поради нејзиниот моден избор и поради нејзините необични ставови. Неодамна таа се појави практично гола на еден моден настан и со тоа привлече големо внимание. Неодамна повторно беше фотографирана во слично издание, а изгледа дека вниманието и годи, па токму поради тоа излегува „гола“ во јавност.

Отпрвин, во центарот на вниманието беше нејзиниот став за депилација, додека познато е дека таа се залагаше дека жената не мора секогаш да се депилира за да биде убава и посакувана, а на секој настан се појавуваше влакнеста од глава до пети. Многумина на нож го дочекаа нејзиниот став, коментирајќи дека се работи за лична хигиена.

 

Lurds Leon
Меѓутоа, Лурдес не се осврнува на негативните коментари, кои дури и ја радуваат, ставајќи ја во центарот на вниманието. И покрај тоа што многумина се згрозени од ваквиот став, како и од фотографиите на кои се истакнуваат влакната под пазувите, факт е дека таа е вистинска убавица и мами воздишки со својот атрактивен изглед.

Lurds Leon

 

Мадона ја доби Лурдес од врската со тренерот Карлос Леон со кого беше во 90-тите. Сепак, таа врска заврши набргу по нејзиното раѓање.

Лурдес изјавила дека нејзиното воспитување било доста строго бидејќи не смеела да излегува. Таа објасни: „Понекогаш татко ми ми дозволуваше да се дружам со пријателите за време на викендот, но јас навистина не би го сметала тоа како излегување“.

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата

logo

Vecer.mk е прв македонски информативен портал, основан во 2004 година.

2004-2024 © Вечер, сите права задржани

Сите содржини и објави на vecer.mk се авторско право на редакцијата. Делумно или целосно преземање не е дозволено.

Develop & Design MEDIANET LTD Skopje Copyright © 2004-2024. Vecer.mk