logo
logo
logo

Турна контејнер ПА СЕ НАЈДЕ ВО НЕГО, СИ ГО ДОБИ (ВИДЕО)

Vecer | 28.05.2023

Турна контејнер ПА СЕ НАЈДЕ ВО НЕГО, СИ ГО ДОБИ (ВИДЕО)

Несекојдневна сцена се случила во Нови Сад кога група мажи затекнале млад човек, очигледно во алкохолизирана состојба, како соборува контејнер на улица, а потоа решиле да му одржат лекција.

Како што можете да видите на видеото, младиот човек се движел и најпрвин со рака удрил во автомобил кој поминувал, а потоа го срушил контејнерот и продолжил понатаму. По него трча маж кој почна да го враќа назад во колабираниот контејнер, а потоа уште двајца и го принудиле да го врати контејнерот на своето место.

Потоа го го зграпчиле и го ставиле во контејнерот.

Корисниците на социјалните мрежи кои го виделе видеото биле едногласни дека младиот човек го добил заслуженото.

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата

logo

Vecer.mk е прв македонски информативен портал, основан во 2004 година.

2004-2024 © Вечер, сите права задржани

Сите содржини и објави на vecer.mk се авторско право на редакцијата. Делумно или целосно преземање не е дозволено.

Develop & Design MAKSMEDIA LTD Skopje Copyright © 2004-2024. Vecer.mk