logo
logo
logo

Со овие знаци НЕ се расправајте: ОДМАЗДАТА ја сакаат повеќе од лебот!

Vecer | 24.09.2023

Со овие знаци НЕ се расправајте: ОДМАЗДАТА ја сакаат повеќе од лебот!

Колку и да се трудат, некои луѓе едноставно не можат да го контролираат својот гнев и фрустрација. Личноста на луѓето многу зборува за нив, па астролозите имаат многу аналитички одредени карактеристики врз основа на дванаесетте хороскопски знаци.

Ова е листата на најзлобните и најодмаздољубивите хороскопски знаци, барем според астрологијата...

Скорпија

Скорпијата претставува отровно суштество, кое нема да се двоуми да боцне некого ако сака. Овој знак е крајно злобен и лукав. Тие можат да создадат најразбирливи планови за уништување некого со екстремна прикриеност.

Лав

Ќе направат се за да го добијат вниманието што го сакаат. Нивниот злонамерен ум може да смисли неколку начини да игра гадно и да ги фрли противниците во кал, на многу деструктивен начин. Лавовите нема да изгубат никаква шанса да станат познати, дури и ако тоа значи дека мора да елиминираат некого.

Девица

Девиците ги користат своите вештини за критичка анализа кога треба да развијат зли планови за да ги понижат другите. Тие се дволични и многу површни. Ќе ве натераат да верувате дека се навистина слатки и добри, додека планираат да ве треснат од земја.

Овен

Тие имаат огнена личност, за почеток. Природно се многу одбранбени ако некој зборува против нив и не дозволуваат некој да ги премине. Овните мразат кога некој ќе им го украде центарот на вниманието, без разлика колку се поспособни. Ќе смислат најсовршен план за клевета за да го наместат својот противник.

Бик

Биковите се раѓаат тврдоглави и непромислени. Не треба да се сфаќаат тукутака. Биковите се големи криминални умови кои не се плашат да ги испробаат најопасните тактики, кои можат да бидат штетни не само за спротивната личност, туку и за биковите. Но, овој знак навистина не се грижи многу, бидејќи го крои најзлобниот план.

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата

logo

Vecer.mk е прв македонски информативен портал, основан во 2004 година.

2004-2023 © Вечер, сите права задржани

Сите содржини и објави на vecer.mk се авторско право на редакцијата. Делумно или целосно преземање не е дозволено.

Develop & Design MEDIANET LTD Skopje Copyright © 2004-2023. Vecer.mk