logo
logo
logo

50 години возел БЕЗ ДОЗВОЛА, немало ни да го фатат да не направел ГЛУПОСТ

Vecer | 04.06.2023

50 години возел БЕЗ ДОЗВОЛА, немало ни да го фатат да не направел ГЛУПОСТ

69-годишен маж од Велика Британија 50 години возел без валидна возачка дозвола. Никогаш не полагал возачки испит, а сите овие години успешно ја мамел и осигурителната компанија дека има возачка дозвола.

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата

logo

Vecer.mk е прв македонски информативен портал, основан во 2004 година.

2004-2024 © Вечер, сите права задржани

Сите содржини и објави на vecer.mk се авторско право на редакцијата. Делумно или целосно преземање не е дозволено.

Develop & Design MAKSMEDIA LTD Skopje Copyright © 2004-2024. Vecer.mk