logo
logo
logo

Вечер тема

НОЌ КОЈА ЈА ШОКИРА АМЕРИКА: И најголемите поддржувачи сфатија дека Бајден е готов, но враќањето на Трамп е егзистенцијална закана за нив

Vecer | 29.06.2024

logo

Vecer.mk е прв македонски информативен портал, основан во 2004 година.

2004-2024 © Вечер, сите права задржани

Сите содржини и објави на vecer.mk се авторско право на редакцијата. Делумно или целосно преземање не е дозволено.

Develop & Design MAKSMEDIA LTD Skopje Copyright © 2004-2024. Vecer.mk