logo
logo
logo

Жизел Бундхен искрено за разводот: Бракот со Том не беше живот, туку преживување

Vecer | 24.09.2023

Жизел Бундхен искрено за разводот: Бракот со Том не беше живот, туку преживување

Целосниот разговор ќе се емитува утре вечер на CBS, ова е само тизер, кој веќе го поттикна Брејди да каже:

- Јас преживеав.

Во најавата за телевизиското интервју Жизел изјави дека во последната година се чувствува многу посреќна од порано.

- Сега можам да избирам повеќе, сега имам избори, ми се чини дека сега можам да дишам целосно - вели супермоделот.

Сепак, Жизел признава дека не би променила ништо од своето минато, вклучувајќи ја и разделбата, која се случи во октомври 2022 година. Манекенката и спортската легенда тогаш објавија дека на нивната љубов ѝ дојде крајот, а додаде дека одлуката за раскинување не била лесна.

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата

logo

Vecer.mk е прв македонски информативен портал, основан во 2004 година.

2004-2023 © Вечер, сите права задржани

Сите содржини и објави на vecer.mk се авторско право на редакцијата. Делумно или целосно преземање не е дозволено.

Develop & Design MEDIANET LTD Skopje Copyright © 2004-2023. Vecer.mk