logo
logo
logo

Видео: Tејлор Свифт испи чаша пиво на екс?!

Vecer | 12.02.2024

Видео: Tејлор Свифт испи чаша пиво на екс?!

Мегапопуларната пејачка го следеше големото финале на Суперболот, каде победи тимот на нејзиното момче, а Тејлор беше во центарот на вниманието поради еден нејзин неочекуван потег. 

Свифт е „уловена“ од камерите како пие чаша пиво на екс.

Тејлор Свифт го привлече вниманието на папараците на Суперболот, одржан синоќа во Лас Вегас, Тејлор од ложата на стадионот се радуваше на триумфот на тимот на нејзиното момче Тревис Келси.

Најпопуларната пејачка на светот во моментов носеше црни фармерки и црн корсет, а носеше чанта во форма на топка и ланче со бројот 87, кои нејзиното момче го носи на својот дрес.

Сите зборуваат за ова видео - Тејлор „испи чаша пиво на екс“, а потоа ја тресна чашата на оградата, што изненади многумина од обично „умерената“ пејачка!

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата

logo

Vecer.mk е прв македонски информативен портал, основан во 2004 година.

2004-2024 © Вечер, сите права задржани

Сите содржини и објави на vecer.mk се авторско право на редакцијата. Делумно или целосно преземање не е дозволено.

Develop & Design MEDIANET LTD Skopje Copyright © 2004-2024. Vecer.mk