logo
logo
logo

Видео: Српска пејачка без долна облека на концерт?

Vecer | 19.06.2024

Видео: Српска пејачка без долна облека на концерт?

Милица Павловиќ пред неколку дена одржа спектакуларен концерт во Нови Сад, по што стана главна тема и на регионалните и на странските медиуми.

Посебно еден нејзин стајлинг го привлече вниманието на јавноста, па за него многу се зборува.

Имено, како што пишува турскиот портал „Гунбојугазетеси“, долната облека на пејачката предизвикала голема врева, а оние кои го виделе видеото еднаш го гледале повторно и повторно.

Според едни пејачката  под секси фустанот со голем шлиц не носи долна облека, други пак велат дека сепак носела мали гаќички.

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата

logo

Vecer.mk е прв македонски информативен портал, основан во 2004 година.

2004-2024 © Вечер, сите права задржани

Сите содржини и објави на vecer.mk се авторско право на редакцијата. Делумно или целосно преземање не е дозволено.

Develop & Design MAKSMEDIA LTD Skopje Copyright © 2004-2024. Vecer.mk