logo
logo
logo

Видео: Најмладата милијардерка во блескав фустан

Vecer | 02.10.2023

Видео: Најмладата милијардерка во блескав фустан

Обожавателите на Кајли Џенер бараат спектакл од нејзиното пристигнување во Париз, убавата „милијардерка“ им ја исполни желбата.

На ревијата на модниот бренд Schiaparelli, една од најубавите жени на светот се појави во блескав фустан кој одлично ги следеше нејзините облини и се спушташе до деколтето.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Schiaparelli (@schiaparelli)

„Време е за шоу“, им рече Кајли на фановите додека одеше на црвениот тепих.

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата

logo

Vecer.mk е прв македонски информативен портал, основан во 2004 година.

2004-2023 © Вечер, сите права задржани

Сите содржини и објави на vecer.mk се авторско право на редакцијата. Делумно или целосно преземање не е дозволено.

Develop & Design MEDIANET LTD Skopje Copyright © 2004-2023. Vecer.mk