logo
logo
logo

Том Круз во друштво со принцот Вилијам, сите зборуваат за изгледот на актерот

Vecer | 12.02.2024

Том Круз во друштво со принцот Вилијам, сите зборуваат за изгледот на актерот

Таму се сретна со принцот Вилијам, со кого разговараше. Последните месеци неговиот изглед речиси секогаш е предмет на коментари, а овој настан не беше исклучок по објавувањето на фотографиите.

Вилијам и Том се облекле подеднакво за настанот и заедно позираа пред фотографите. И двајцата се смешкаа од уво до уво, но нивниот стилски настап падна во втор план откако се појави лицето на Круз на интернет. Многумина коментираат дека изгледа поинаку од порано.

Неговиот изглед е тема бидејќи Том многу се промени во својата 40-годишна кариера, па сега многумина се обидуваат да сфатат дали имал некакви операции.

Том во последно време ги полни медиумските колумни поради неговите наводни естетски зафати.

"Изгледа дека Том претерал со инјекциите и филерите ботокс, што всушност негативно влијаело на неговиот изглед. Без внимателно разгледување на структурата на лицето на пациентот, резултатот од процедурата може да биде искривен и неприроден изглед на лицето", изјави естетскиот хирург Најла Раџа, чии пациенти се бројни познати ѕвезди.

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата

logo

Vecer.mk е прв македонски информативен портал, основан во 2004 година.

2004-2024 © Вечер, сите права задржани

Сите содржини и објави на vecer.mk се авторско право на редакцијата. Делумно или целосно преземање не е дозволено.

Develop & Design MAKSMEDIA LTD Skopje Copyright © 2004-2024. Vecer.mk