logo
logo
logo

ТАЊА САВИЌ СЕ МАЖИ: Пејачката и пилотот веќе ја закажаа свадбата

Vecer | 23.09.2023

ТАЊА САВИЌ СЕ МАЖИ: Пејачката и пилотот веќе ја закажаа свадбата

МУХАМЕД ја запроси Савиќ на романтична вечера во Египет.

Пејачката Тања Савиќ веќе некое време ужива во љубовта со 11 години помладиот пилот Мухамед Бешиќ. Тие двајца се верија, а сега, судејќи по видеото кое се појави на социјалните мрежи, закажале и свадба.

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата

logo

Vecer.mk е прв македонски информативен портал, основан во 2004 година.

2004-2023 © Вечер, сите права задржани

Сите содржини и објави на vecer.mk се авторско право на редакцијата. Делумно или целосно преземање не е дозволено.

Develop & Design MEDIANET LTD Skopje Copyright © 2004-2023. Vecer.mk