Сораја Вучелиќ (34) е доследна во своите изјави. На социјалните мрежи, старлетата се пофали со нова фотографија на која позира во оскуден костим за капење, а во очи паѓа нејзината голема торба за плажа „Диор“ која чини отприлика 3000 евра.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara 🧿 (@sorajavucelic)

Сораја чува тешка литература во неа за читање на плажа. Старлетата се уште е несуден психолог и, како што вели, знае како да навлезе длабоко во главата на мажот.

– За да имам толку бујни гради, морав да прочитам повеќе од 600 книги – еднаш откри Сораја.