logo
logo
logo

Софија Вергара за прв пат се огласи по разводот: Секогаш има простор за добри работи

Vecer | 22.09.2023

Софија Вергара за прв пат се огласи по разводот: Секогаш има простор за добри работи

„Многу работи се променија, ми се случија многу лоши, луди и добри работи“, изјави таа за Entertainment Tonight.

Актерката истакна дека имала напорна година, но дека не може да се пожали. "Имав добри, добри времиња. Секогаш има простор за добри работи кои доаѓаат", рече таа. Таа додаде дека со нетрпение ги очекува работите што ѝ доаѓаат, оптимист е и со нетрпение ја очекува новата серија во која глуми.

Станува збор за претстојната серија во која Вергара глуми нарко бос. Новиот проект доаѓа во јануари следната година, а многумина со нетрпение го очекуваат бидејќи доаѓа од креаторите на хит серијата Narcos. Колумбискиот режисер Андрес Баиз ги режираше сите шест епизоди.

Инаку, Џо и Софија веста дека се разведуваат ја објавија во јули оваа година, а само два дена подоцна официјално поднесоа барање за развод и изјавија дека датумот на разделба е 2 јули.

Манганиело (46) неодамна беше фатен како излегува од теретана со наводната нова девојка, актерката Кејтлин О'Конор, која има 33 години, 18 години помлада од Софија, која има 51 година.

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата

logo

Vecer.mk е прв македонски информативен портал, основан во 2004 година.

2004-2023 © Вечер, сите права задржани

Сите содржини и објави на vecer.mk се авторско право на редакцијата. Делумно или целосно преземање не е дозволено.

Develop & Design MEDIANET LTD Skopje Copyright © 2004-2023. Vecer.mk