logo
logo
logo

Синот на Дејвид и Викторија Бекам ја раскина петгодишната романса

Vecer | 27.02.2024

Синот на Дејвид и Викторија Бекам ја раскина петгодишната романса

 21-годишниот син на славната џет сет двојка Викторија и Дејвид Бекам на Инстаграм откри дека тој и 21-годишната манекенка раскинале, но останале пријатели.

-Јас и Миа раскинавме по пет години љубов, се уште имаме многу љубов и почит еден кон друг, а се уште имаме силно пријателство и секогаш ќе го сакаме - напишал Ромео, а Миа се согласува. - Пораснавме еден до друг од 16 години! Љубовта добива различни форми и патишта додека созревате. Романтично не сме посилни, но делиме многу, многу љубов еден кон друг... – напиша Миа.

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата

logo

Vecer.mk е прв македонски информативен портал, основан во 2004 година.

2004-2024 © Вечер, сите права задржани

Сите содржини и објави на vecer.mk се авторско право на редакцијата. Делумно или целосно преземање не е дозволено.

Develop & Design MAKSMEDIA LTD Skopje Copyright © 2004-2024. Vecer.mk