logo
logo
logo

Селена Гомез ги насмеа фановите со одговорот дали е во врска, има 17 милиони прегледи (ВИДЕО)

Vecer | 10.06.2023

Селена Гомез ги насмеа фановите со одговорот дали е во врска, има 17 милиони прегледи (ВИДЕО)

Познатата пејачка на својот TikTok профил објави видео во кое на урнебесен начин откри дека не е во врска.

Селена седела покрај теренот со другарките, а потоа им викала на фудбалерите: „Јас сум сингл!“ Таа потоа додаде: „Само ми треба многу внимание. Но, многу ќе ве сакам момци!“

Видеото собра повеќе од 17 милиони прегледи и 4,2 милиони лајкови, а многу фанови ја пофалија нејзината искреност.

@selenagomez

The struggle man lol

♬ original sound - Selena Gomez

„Како да се гледам себеси“, напишал еден Тиктокер, а друг додал: „Замислете Селена Гомез да ви вика колку е осамена“.

„Моето моментално расположение“, се пошегува трет, додека четвртиот кратко прокоментира: „Каква кралица“.

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата

logo

Vecer.mk е прв македонски информативен портал, основан во 2004 година.

2004-2024 © Вечер, сите права задржани

Сите содржини и објави на vecer.mk се авторско право на редакцијата. Делумно или целосно преземање не е дозволено.

Develop & Design MAKSMEDIA LTD Skopje Copyright © 2004-2024. Vecer.mk