logo
logo
logo

Салма Хаек покажа трик за прикривање на побелената коса (ВИДЕО)

Vecer | 29.02.2024

Салма Хаек покажа трик за прикривање на побелената коса (ВИДЕО)

Во видеото таа покажа како користи маскара за да ги покрие побелените влакна. Иако можеби изгледа необично, овој трик навистина функционира, а Салма објаснила дека кога сама си ја средува косата го користи токму овој метод.

Трикот на Салма дава лесно решение за моментално прикривање на седите влакна без да одите во салон или да користите трајни бои за коса. За сите оние кои бараат брзо и лесно решение, ова е одличен трик што вреди да се проба.

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата

logo

Vecer.mk е прв македонски информативен портал, основан во 2004 година.

2004-2024 © Вечер, сите права задржани

Сите содржини и објави на vecer.mk се авторско право на редакцијата. Делумно или целосно преземање не е дозволено.

Develop & Design MAKSMEDIA LTD Skopje Copyright © 2004-2024. Vecer.mk