Милица Павловиќ деновиве е во Дубаи каде во фан зоната ќе одржи концерт за фановите кои отпатуваа да ги бодрат српските фудбалери на Светското првенство.

Огнената лесковчанка слободното време во оваа арапска земја го користи за да се сонча, да плива и да ужива со своите музичари, но и со организаторите на овој музички спектакл.

Милица на својот Инстаграм објави фотографии од плажа, а на нив фаталната русокоса изгледа подобро од кога било. Тоа го забележаа и нејзините следбеници на оваа социјална мрежа кои ја наградија со комплименти.