Пејачката Калиопи Букле на своите фанови на Инстаграм им покажа како и колку ужива во друштво на својата мајка и сестра, нешто за што можеби немаше толку слободно време претходно.

Иако Калиопи важи за личност која не сака да ја споделува својата приватност, сепак овој пат македонската дива одлучи да сподели фотографии од својата мајка и сестра, а воедно и јавно да и се заблагодари на мајка си. Трите дами на фотографиите зрачат со позитивна енергија, уживајќи заедно.

„Добра страна на пандемијата – повеќе моменти како овој….Tи благодарам мамо што му пркосиш на времето и го чуваш младиот дух кој го споделуваш со нас“, Те сакаме“, напиша таа покрај споделените фотографии.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kaliopi (@kaliopi_official)