Најстарата сестра на Кардашијан, Кортни (42), објави нови фотографии на социјалната мрежа Инстаграм и откри дека последните десет дена ги поминала во карантин.

Кортни објави фотографија на која позира во одраз на огледало само во бањарка под која не носеше долна облека, а зад неа стоеше нејзиното момче, тапанарот Тревис Баркер.

Кортни сакаше да покаже што правеле таа и нејзиното семејство за време на изолацијатапа вели дека за тоа време гледала филмови, уживала во својот двор, но повеќе од се, ја привлекувал фактот дека позирала топлес.

– Десет дена карантин …- напиша таа во описот на објавата