logo
logo
logo

Иван од Либеро бенд ќе стане татко: Чека ќерка! (Видео)

Vecer | 24.09.2023

Иван од Либеро бенд ќе стане татко: Чека ќерка! (Видео)

Иван Јованов, фронтменот на Либеро бенд, ќе стане татко! Веста како гром од ведро небо денес се прошири во јавноста, откако тој и неговата избраничка Ивана од Охрид на социјалните мрежи објавија видео од забавата по повод откривањето на полот на бебето.

Иван и Ивана во врска, иако далеку од очите на јавноста, се повеќе од една година, а денес дознаа дека за некој месец ќе добијат ќеркичка.

Тато Иван со среќа нека е, па да си даваш меици!

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата

logo

Vecer.mk е прв македонски информативен портал, основан во 2004 година.

2004-2024 © Вечер, сите права задржани

Сите содржини и објави на vecer.mk се авторско право на редакцијата. Делумно или целосно преземање не е дозволено.

Develop & Design MEDIANET LTD Skopje Copyright © 2004-2024. Vecer.mk