Фотографии од згодните девојки Кортни Кардашијан и Меган Фокс го шокираа светот.

Името, Меган и Кортни позираа за новата колекција на брендот на Ким Кардашијан.

Сликите кои ги објавија згодните девојки на социјалните мрежи го привлекоа вниманието на сите и добија бројни шокирачки коментари.