logo
logo
logo

Фото: Јелена Томашевиќ во бикини

Vecer | 16.06.2024

Фото: Јелена Томашевиќ во бикини

Пејачката сподели неколку фотографии од одморот во Грција.

Топлите јунски денови секогаш скромната Јелена Томашевиќ ги искористи да замине на одмор во Грција.

Јелена Томашевиќ со сопругот Иван Босиљчиќ отпатува во Грција, од каде преку социјалната мрежа Инстаграм објави фотографии пожешки од кога било.

Имено, пејачката сподели фотографии од приватниот базен, кој се наоѓа во луксузен хотел, а во таа прилика позираше во зелени бикини, кои ги истакнаа нејзините гради.

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата

logo

Vecer.mk е прв македонски информативен портал, основан во 2004 година.

2004-2024 © Вечер, сите права задржани

Сите содржини и објави на vecer.mk се авторско право на редакцијата. Делумно или целосно преземање не е дозволено.

Develop & Design MAKSMEDIA LTD Skopje Copyright © 2004-2024. Vecer.mk