Актерката и продуцентка Ева Лонгорија Бастон го доведе своето тело до совршенство, а на социјалните мрежи често покажува завидна линија.

ева лонгорија во топ форма

На нејзиниот профил на Инстаграм каде ја следат повеќе од 8 милиони обожаватели, згодната бринета од мексикански корени уште еднаш предизвика збунетост покажувајќи како изгледа во костим за капење.