logo
logo
logo

Фото: Емина како „зебра“

Vecer | 26.01.2023

Фото: Емина како „зебра“

Атрактивната Емина пред припадниците на седмата сила го покажа новото издание.

Според многумина, убавата пејачка никогаш не изгледала подобро, а на овој гала настан блесна во необичен костум со принт на зебра. Сите очи беа вперени во неа. 

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата

logo

Vecer.mk е прв македонски информативен портал, основан во 2004 година.

2004-2024 © Вечер, сите права задржани

Сите содржини и објави на vecer.mk се авторско право на редакцијата. Делумно или целосно преземање не е дозволено.

Develop & Design MEDIANET LTD Skopje Copyright © 2004-2024. Vecer.mk