Анастасија Ражњатовиќ сподели провокатино видео на социјалните мрежи, кое посебно се израдува машката популација.

Наследничката на Цеца се разголи и влезе во када во која уживаше во пената.

– Жураја, напиша Анастасија на Инстаграм.

Инаку фановите веднаш го забележаа и деталот за кои зборуваат сите. Станува збор за огромен плазма телевизор кој стои во бањата.