logo
logo
logo

Џенифер Лопез е снимена во автомобил со друг маж, неговата гримаса ги изненади сите

Vecer | 07.06.2024

Џенифер Лопез е снимена во автомобил со друг маж, неговата гримаса ги изненади сите

Имено, Лопез била видена како ги остава своите деца на училиште, а автомобилот го управувал нејзин пријател кој им го извадил јазикот на фотографите.

Да потсетиме, медиумите веќе извесно време пишуваа дека разводот е готова работа, а пејачката ја откажа турнејата и се појави сама на премиерата на својот нов филм. Двојката беше видена заедно на кошаркарскиот натпревар на синот на Бен, Семјуел, каде што исто така покренаа сомневања за развод со своето однесување.

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата

logo

Vecer.mk е прв македонски информативен портал, основан во 2004 година.

2004-2024 © Вечер, сите права задржани

Сите содржини и објави на vecer.mk се авторско право на редакцијата. Делумно или целосно преземање не е дозволено.

Develop & Design MAKSMEDIA LTD Skopje Copyright © 2004-2024. Vecer.mk