Пејачката Наташа Беквалац често се шегува на своја сметка кога е љубовниот живот во прашање, со оглед на тоа дека зад себе има три пропаднати брака.

По неколкуте љубовни бродоломи, таа сега ужива во мирното пристаниште со ќерките и пријателите и реши да и се посвети на кариерата.

Новосадската Барби сега направи хаос со новата објава на социјалната мрежа Инстаграм.

Nataša Bekvalac

Имено, Беквалац со месеци најавува нов студиски албум, а наскоро ќе го објави и својот прв сингл „Тајни“, чиј текст предизвика воодушевување и лавина коментари на социјалните мрежи.

– Понекогаш сакам да ми влезеш во главата. Малку да ја запознаеш мојата друга страна. Велиш дека сум добра, јас сум по ПС. Велиш добра сум дома. Велиш добра сум во сексот, но не знаеш дека моите тајни се мрачни и сјајни, напишала таа.