Поранешната „Очајна домаќинка“ уште еднаш го покажа своето одлично тело и предизвика голем број коментари на социјалните мрежи.

Актерката Ева Лонгорија (46) сподели слика на Инстаграм каде е разголена во бикини и покажа дека ако е очајна домаќинка, нејзиното тело е спротивно од очајно, односно изгледа прекрасно.

– Лонгорија преку чашата сакаше да испрати порака дека „сака само добри вибрации“! А потоа следеа воодушевувачки коментари: „Преубава си“, „Мама Миа“, „Господе, изгледаш совршено“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Eva Longoria Baston (@evalongoria)

И додека фановите се прашуваат како успева така да изгледа Лонгорија во неколку наврати има откриено дека позади нејзиното одлично тело се кријат часови вежбање.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Eva Longoria Baston (@evalongoria)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Eva Longoria Baston (@evalongoria)