Актерката Меган Фокс (34) веќе неколку месеци е во љубовна врска со музичарот Машин Ган Кели (30). Впрочем, нивната романса е и причина за нејзиниот развод со актерот Брајан Остин Грин со кој има три деца.

За нивниот развод се пишуваше многу но она кое предизвика бура од реакции е изгледот на нејзината нова љубов.

Впрочем, нејзините фанови не се воодушевени од оваа љубовна врска, а многумина се прашуваат што видела таа во него и како можела поради него да го напушти Брајан.

Инаку, Меган и Машин се запознале пред една година на снимањето на филмот „Midnight in the Switchgrass“, а набрзо потоа запловиле во љубовната врска која што го „раздрма“ Холивуд.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Megan Fox (@meganfox)

На прашањата на новинарите за нивната разделба, Брајан изјавил дека се разделиле на мирен начин со поранешната сопруга.