logo
logo
logo

Посетил повеќе од 130 земји, а оваа е неговата најбизарна: „Претерано луксузни згради без луѓе“.

Vecer | 23.02.2024

Посетил повеќе од 130 земји, а оваа е неговата најбизарна: „Претерано луксузни згради без луѓе“.

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата

logo

Vecer.mk е прв македонски информативен портал, основан во 2004 година.

2004-2024 © Вечер, сите права задржани

Сите содржини и објави на vecer.mk се авторско право на редакцијата. Делумно или целосно преземање не е дозволено.

Develop & Design MAKSMEDIA LTD Skopje Copyright © 2004-2024. Vecer.mk