logo
logo
logo

Доста беше

Американците до Киев: „Не гаѓајте повеќе во тие руски цели!“; Аналитичар: „Тоа ја ужаснува Белата куќа, јасно е зошто...“

Vecer | 22.03.2024

Американците до Киев: „Не гаѓајте повеќе во тие руски цели!“; Аналитичар: „Тоа ја ужаснува Белата куќа, јасно е зошто...“

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата

logo

Vecer.mk е прв македонски информативен портал, основан во 2004 година.

2004-2024 © Вечер, сите права задржани

Сите содржини и објави на vecer.mk се авторско право на редакцијата. Делумно или целосно преземање не е дозволено.

Develop & Design MAKSMEDIA LTD Skopje Copyright © 2004-2024. Vecer.mk