logo
logo
logo

Во соблекувалната на Србија имало драматични моменти!

Vecer | 21.06.2024

Во соблекувалната на Србија имало драматични моменти!

Факт е дека Србија и на ова ЕП е катастрофа, ништо ново кога за селектор го имаат Драган Стојковиќ. Вчера со Словенија селекцијата на нашиот северен сосед се спаси од пораз во 90+5.минута кога Јовиќ израмни на 1:1.

Денеска на ненајавениот пред, селекторот покрај другото кажа дека за време на полувремето во соблекувалната се имало драматични моменти.

Павловиќ колабираше, го враќавме во живот. Истото тоа им се случи уште на двајца играчи. Беше тешко да се игра и Словенците се жалеа на временските услови“ рече покрај другото селекторот на Србија.


sportmedia.mk

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата

logo

Vecer.mk е прв македонски информативен портал, основан во 2004 година.

2004-2024 © Вечер, сите права задржани

Сите содржини и објави на vecer.mk се авторско право на редакцијата. Делумно или целосно преземање не е дозволено.

Develop & Design MAKSMEDIA LTD Skopje Copyright © 2004-2024. Vecer.mk