Кој е судијата што им пресуди на Меси и екипата? Го одбележа огромен скандал – уапсен е поради оргија со Тијана Ајфон.

Учествувал во полициска акција во која биле уапсени 36 лица, од кои дел веднаш биле ослободени.

Славко Винчиќ го судеше мечот на кариерата, дуелот меѓу Аргентина и Саудиска Арабија во првото коло на Светското првенство во Катар, а во Србија е познат по скандал.

Имено, фудбалскиот судија бил фатен како се обидува да оргија со Тијана Ајфон, една од најпознатите старлети на овие простори.

Славко Винчиќ
Тијана Ајфон

Според српските медиуми, старлетата била фатена во околината на Бјелина, откако се обидела илегално да премине во Босна и Херцеговина. Според некои извештаи, таа тоа го направила на брод преку Дрина.

Мајка и е воспитувачка, татко и земјоделец, а таа СТАРЛЕТА која организира КОКАИНСКИ ОРГИИ

Исто така, 42-годишниот Винчиќ бил гостин на приватна забава, на која биле поканети и старлети. Во таа полициска акција беа уапсени 36 лица, а некои веднаш беа пуштени на слобода, јавува Нова.рс.

ИСПЛИВА ЦЕНОВНИКОТ НА ТИЈАНА АЈФОН: Колку барала за една вечер, а колку ако ви работи фантазијата

– По средбата со деловните партнери бевме поканети на ранч да славиме, а ние се одзвавме на поканата. Беа четириесетина луѓе, едвај знаев некој од нив. По упадот на полицијата бевме однесени на информативен разговор, каде им објаснив дека воопшто не ги познавам овие луѓе. После тоа ме ослободија и можев да си одам дома во Словенија – изјави Винчиќ за словенечкиот портал 24ur.com.

ПО СЕ*С СКАНДАЛОТ старлетата Тијана веќе не е Ајфон: СЕГА Е ТИЈАНА ВЕСЛО!

ДРАМАТИЧНО ВИДЕО: Уапсена српската старлета Тијана Ајфон, освен со ставање силикони се БАВЕЛА И СО ШВЕРЦ НА ОРУЖЈЕ И ДИЛАЊЕ ДРОГА

Фото: Илустрација