logo
logo
logo

Интересно: Србите не се тепале против Англичани, туку со Албанци?! (ВИДЕО)

Vecer | 16.06.2024

Интересно: Србите не се тепале против Англичани, туку со Албанци?! (ВИДЕО)

Последните вести од Гелзекирхен, иако неофицијално, барем според медиумите во Србија, попладнево не се тепале Србите против Англичаните, туку против Албанците.

Некои медиуми пренесуваат дека дури заедно Србите и Англичаните се тепале против Албанците.

Секако дека овие информации треба да се земат со резерва со оглед на тоа дека секој си известува како му одговара.


sportmedia.mk

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата

logo

Vecer.mk е прв македонски информативен портал, основан во 2004 година.

2004-2024 © Вечер, сите права задржани

Сите содржини и објави на vecer.mk се авторско право на редакцијата. Делумно или целосно преземање не е дозволено.

Develop & Design MAKSMEDIA LTD Skopje Copyright © 2004-2024. Vecer.mk