Синоќа нешо ме фати досада по дома и место да акам по другарки, решив да излезам на пијачка. Не дека нешо ми е интересно да искачам до 9, али си реков ај малку да разбијам монотонија. Отидов у локалот кај оној шупакон шо го ебев пред некое време и мислев дека ќе е тапа – стандардни суртуци без мозок шо дремат и се клештат ко зелени. Е ама… Не беше баш така.

На две маси од мене се појави ОН! Мушкарчина од два и нешто…тип на фраер кој поднесува тежок терет и брани част. Попрво би прогутал скршено стакло него да ги издепилира градите. Се знае кој носи пантолони, и иако изглеаше ко тежок за одржавање, со добар тренинг ми се чини дека може да се доведе до лајт варијанта на Ван Дам.

Ама беља работа таман почнавме да си добацуеме погледи, стигна и пијачка – оп фајронт. Муживе почнаа да искачаат ко попарени кај шо има полициски час имало и фудбал, играле Македонија -Германија.

Искачам на паркинг разочарана шо ова коронава ми го сјеба животот и таман да влезам у кола, ете ти го него. Добацуе нешто и пушта покана да глеаме фудбал… Без размишљање кажав да – дека стварно не можам да живеам без фудбал.

Си седнавме натенане живели, фудбалче, муабетче, голче… не ни се брзаше и онака полициски завршуе у 5 сабајле.

После првиот гол на лицето му се појави победнички осмех. Баш таков осмех набацив и ја па тргнав у поход. У прв момент не ни помислив на секс зашо мислев поише го интересираат Пандев и другарите, али он дефинитивно да. И не му се читаше само у очите ….

Ме повлече накај себе. Почнавме да се љубиме као да сме средношколци. Само ја и он и никој друг. Не успеав ни да се наместам ко што треба а он веќе ми ја соблакаше блузата. За возврат со јазикот почнав да поминувам по неговото тело. Со едната рака покушаваше да ми го откопча прслукот, а со прстите од другата почна да поминува по мојот клиторис. Ме возбуди ужасно брзо и она што у тој момент сакав е само да го осетам неговиот пенис дубоко у мене. Прстите му се движеа брзо, а ја бев готова да свршам. Се тргна, се поднамести и за секунда беше у мене. Ме ебеше дугачко и бавно… Беше неиздржливо добро, а онда…. краток грч и опуштање. Останавме така некое време…

У второ полувреме падна уште еден гол, па како шо си беше ред и тој го прославивме. Да се тепа Германија у гости не е мала работа, а морав и ја да се покажам у гости…