logo
logo
logo

Силјановска Давкова: ИМАМЕ 17 НЕПОПОЛНЕТИ АМБАСАДИ, ако дипломaтијата е наше огледало, тоа е неубава слика

Vecer | 17.04.2024

Силјановска Давкова: ИМАМЕ 17 НЕПОПОЛНЕТИ АМБАСАДИ, ако дипломaтијата е наше огледало, тоа е неубава слика

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата

logo

Vecer.mk е прв македонски информативен портал, основан во 2004 година.

2004-2024 © Вечер, сите права задржани

Сите содржини и објави на vecer.mk се авторско право на редакцијата. Делумно или целосно преземање не е дозволено.

Develop & Design MAKSMEDIA LTD Skopje Copyright © 2004-2024. Vecer.mk