logo
logo
logo

Селим Адеми и Ханиф Зендели од Судскиот совет не ги даваат клучевите од службеното „ауди“ кое го користат незаконски

Vecer | 28.02.2024

Селим Адеми и Ханиф Зендели од Судскиот совет не ги даваат клучевите од службеното „ауди“ кое го користат незаконски

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата

logo

Vecer.mk е прв македонски информативен портал, основан во 2004 година.

2004-2024 © Вечер, сите права задржани

Сите содржини и објави на vecer.mk се авторско право на редакцијата. Делумно или целосно преземање не е дозволено.

Develop & Design MAKSMEDIA LTD Skopje Copyright © 2004-2024. Vecer.mk