logo
logo
logo

Николоски: Договорот со „Бехтел и Енка“ не може да се декласифицира без согласност од другата страна, целта е  повеќе километри за истите пари

Vecer | 10.07.2024

logo

Vecer.mk е прв македонски информативен портал, основан во 2004 година.

2004-2024 © Вечер, сите права задржани

Сите содржини и објави на vecer.mk се авторско право на редакцијата. Делумно или целосно преземање не е дозволено.

Develop & Design MAKSMEDIA LTD Skopje Copyright © 2004-2024. Vecer.mk