logo
logo
logo

Ковачки: Со СДС буџетот скоро се дуплира, а нема ниту една инвестиција, само аздисано ги трошат парите на граѓаните

Vecer | 20.11.2023

Ковачки: Со СДС буџетот скоро се дуплира, а нема ниту една инвестиција, само аздисано ги трошат парите на граѓаните

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата

logo

Vecer.mk е прв македонски информативен портал, основан во 2004 година.

2004-2023 © Вечер, сите права задржани

Сите содржини и објави на vecer.mk се авторско право на редакцијата. Делумно или целосно преземање не е дозволено.

Develop & Design MEDIANET LTD Skopje Copyright © 2004-2023. Vecer.mk