logo
logo
logo

Проф. Николоска од Факултет за безбедност

„Вања е смислен избор на жртва, НЕ Е СЛУЧАЕН, МОРА ДА СЕ ДАДАТ ОДГОВОРИ“

Vecer | 08.12.2023

„Вања е смислен избор на жртва, НЕ Е СЛУЧАЕН, МОРА ДА СЕ ДАДАТ ОДГОВОРИ“

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата

logo

Vecer.mk е прв македонски информативен портал, основан во 2004 година.

2004-2024 © Вечер, сите права задржани

Сите содржини и објави на vecer.mk се авторско право на редакцијата. Делумно или целосно преземање не е дозволено.

Develop & Design MEDIANET LTD Skopje Copyright © 2004-2024. Vecer.mk