logo
logo
logo

Мицкоски: Спасовски нема да има мир - со месеци ја толерираше болументата која сее говор на омраза и креира етнички тензии

Vecer | 06.12.2023

Мицкоски: Спасовски нема да има мир - со месеци ја толерираше болументата која сее говор на омраза и креира етнички тензии

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата

logo

Vecer.mk е прв македонски информативен портал, основан во 2004 година.

2004-2024 © Вечер, сите права задржани

Сите содржини и објави на vecer.mk се авторско право на редакцијата. Делумно или целосно преземање не е дозволено.

Develop & Design MEDIANET LTD Skopje Copyright © 2004-2024. Vecer.mk