logo
logo
logo

„Дали возилото на Панче било 3 ДЕНА ВО СКОПЈЕ ПРЕД ГРАБНУВАЊЕТО НА ВАЊА, а пријавено како исчезнато?“

Vecer | 09.12.2023

logo

Vecer.mk е прв македонски информативен портал, основан во 2004 година.

2004-2024 © Вечер, сите права задржани

Сите содржини и објави на vecer.mk се авторско право на редакцијата. Делумно или целосно преземање не е дозволено.

Develop & Design MAKSMEDIA LTD Skopje Copyright © 2004-2024. Vecer.mk