logo
logo
logo

ЈА НАРЕКУВАЛЕ “БАКНЕЖ НА СМРТТА“

ЗАВЕДУВАЛА МАФИЈАШИ и ги бришела од лицето на земјата, дури и АЛ КАПОНЕ и се тргнал од патот

Vecer | 17.01.2024

ЗАВЕДУВАЛА МАФИЈАШИ и ги бришела од лицето на земјата, дури и АЛ КАПОНЕ и се тргнал од патот

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата

logo

Vecer.mk е прв македонски информативен портал, основан во 2004 година.

2004-2024 © Вечер, сите права задржани

Сите содржини и објави на vecer.mk се авторско право на редакцијата. Делумно или целосно преземање не е дозволено.

Develop & Design MEDIANET LTD Skopje Copyright © 2004-2024. Vecer.mk