Девојка по име Елејн Викторија е прогласена за најжешка касиерка во светот, барем според корисниците на разни социјални мрежи.

Атрактивната русокоса девојка која работи во супермаркет во Германија, благодарение на нејзините објави на TikTok, собра над половина милион следбеници.

@elaine.victoria Das ist mein letztes Aldi Video 🥺#elainevictoria#fy #fürdich #foryoupage #aldinord ♬ 2U (feat. Justin Bieber) – David Guetta

И сите се воодушевени од нејзиниот изглед и убавина, како и од провокативниот танц што често го демонстрира на работното место облечена во униформа.

@elaine.victoria #fy #fyfyfyfy #fürdich ♬ Wildest Dreams – bry

Овие снимки се најпопуларни, а некои од нејзините обожаватели се обидуваат да откријат каде е продавницата во која работи и велат дека нема да им биде проблем да патуваат стотици километри секој ден за да ја видат во живо.

@elaine.victoria Kann kein französisch aber tun wir mal so als könnte ich es #foryoupage #fyfyfyfy #foryoupageofficiall #aldinord ♬ original sound – LISA <33