Овој маж шокантната вистина за своето семејство решил да ја открие на ТикТок.

tiktoker, prevara

Имено, корисникот под име Stacks1400 открил дека неговата девојка и мајка на нивните деца, имала афера со дедо му, и тоа додека сите живееле во иста куќа.

„Открив дека мојот син е всушност мој вујко. Дедо ми за сето време спиел со неа“, рекол тиктокерот.

Видеото на кое плаче досега е прегледано повеќе од 11 милиони пати.

tiktoker, prevara

„Не можам да верувам дека очекував многу повеќе од мажот кој на грбот ја имаше цела фамилија“, напишал.

Неговото видео предизвикало лавина од коментари.

tiktoker, prevara

„Многу ми е жал. Не си го заслужил тоа“, „На почеокот мислев дека ова е шега, но сега сфаќам дека не е“… ова се само некои од коментарите.

Мажот објаснил дека за аферата дознал кога случајно го зел нејзиниот мобилен телефон во кој открил разни експлицитни пораки и фотографии. Инаку, со девојката има уште деца.

@stacks1400Can’t believe I expected more from a man that had a whole other family around the corner from my granny house. #fyp #redpill #ZitHappens

♬ Gnarls Barkley Crazy Stephen Kramer Glickman – Gustavo Rocque